2 augustus 2022; Duurzaam Vooruit

Studiegroep Duurzaam Vooruit

Dinsdagmiddag 2 augustus zijn de deelnemers van studiegroep Duurzaam Vooruit op ons akkerbouwbedrijf geweest. De studiegroep is een soort van vervolg op de Stichting Veldleeuwerik studiegroep. Stichting Veldleeuwerik is begin 2020 gestopt. De Stichting richtte zich 18 jaar op een duurzamere landbouw. Helaas lukte het de Stichting Veldleeuwerik niet om nieuwe financieringsmogelijkheden voor ledentelers te vinden. Stichting  Stimuland vormt nu het aanspreekpunt voor ondernemersgroepen die door willen met hun activiteiten en fungeert als loket.

Onze groep komt meerdere malen bij elkaar om diverse thema’s met elkaar te bespreken. Dat kan gaan over groenbemesters, Niet kerende grondbewerking of bijvoorbeeld over het nieuwe gemeenschappelijk landbouwbeleid. Tevens leggen we bij elkaar bedrijfsbezoeken af. In dit geval deze maal op ons bedrijf en bij een andere collega die lid is van de studiegroep. Onze groep van ca. 9 deelnemers wordt begeleid door Anko Postma van Ko-productie.

2 augustus 2022; Duurzaam Vooruit